Żel Perfect Cover Dusky Pink to produkt, który idealnie sprawdzi się do przedłużania paznokci oraz frencha konstrukcyjnego. To żel budujący, który charakteryzuje się konsystencją musu, a jego stopień samopoziomowania wynosi 50% co ma bezpośredni wpływ na precyzyjną i łatwą aplikację.

Jest to produkt mocno napigmentowany, o chłodnym odcieniu różu, który został wzbogacony nutą szarości, a jego stopień krycia wynosi 80-90%.

Dzięki swojej barwie oraz stopniu napigmentowania nie tylko będzie się idealnie komponował z każdym odcieniem skóry oraz doskonale sprawdzał jako kolor bazowy do frencha konstrukcyjnego, ale również pozwoli ukryć ewentualne niedoskonałości na naturalnej płytce i podkreśli jej naturalną urodę.

Linia produktów Perfect Cover składa się z trzech żeli w odcieniach: Rose, Dusty Pink oraz Beige, z czego produkt o barwie Rose charakteryzuje się największą stabilnością, można to określić, że wręcz zastyga w miejscu, a odcień Beige to produkt idealny dla osób ceniących sobie uniwersalność.

Żele budujące marki Eclair, które posiadamy w asortymencie naszego sklepu O!nails to wyjątkowe produkty, które dzięki swoim unikatowym właściwościom wyróżniają się na rynku i możemy je podzielić na kilka serii:

- żele budujące takie jak: żel Milky Pinky i Natural Pink, które idealnie sprawdzą się do przedłużania paznokci i tworzenia szkieletu.

- żele w butelce z pędzelkiem, czyli seria Click Gel, która znacznie przyspieszy pracę dzięki innowacyjnemu opakowaniu i swojej formule samopoziomującej. Idealnie sprawdzi się do uzupełnienia żelowego oraz wzmocnienia i nadbudowania naturalnej płytki. Składa się z 9 wariantów kolorystycznych.

- żele budujące z serii Control, to produkty, które charakteryzują się tiksotropią, czyli "zapamiętywaniem cieczy", co zapewnia pełną kontrolę podczas aplikacji produktu na płytkę oraz posiadają bardzo wysoki poziom samopoziomowania. W skład serii wchodzi 6 produktów o różnej barwie.

- żele z najnowszej serii Perfect Cover Gel, które są bardzo napigmentowane, a ich stopień samopoziomowania wynosi 0%. Idealne do przedłużania paznokci oraz frencha konstrukcyjnego.

Przy tak bogatym i zróżnicowanym pod kątem właściwości, formuły i odcieni asortymencie jesteśmy pewni, że na naszym sklepie O!nails każdy znajdzie idealny żel dla siebie.

Przy użyciu ŻELI UV możemy stworzyć stylizacje o różnej długości i kształcie, nawet jeżeli płytka paznokcia jest krótka i podatna na złamania. Dzięki różnej gęstości, pigmentacji, barwie oraz stopniu samopoziomowania się, każdy znajdzie żel budujący idealny dla swoich potrzeb. Dzięki różnym odcieniom produkty te mogą stanowić zarówno stylizację samą w sobie jak i być podstawą dla lakieru hybrydowego, kolorowego żelu lub zdobień.

W celu większego zabezpieczenia każdej stylizacji z użyciem żeli budujących na koniec najlepiej zaaplikować jeden z topów marki Eclair w zależności od efektu końcowego jaki chcemy uzyskać.

G_PC_005

Arkusz danych

Pojemność - Żele
50 g

Może spodoba Ci się również

Dodano produkt do ulubionych