Firma O! nails została założona w 2018 roku przez Kingę Czapską-Koziarską. Od początku istnienia firmy, jej głównym celem było stworzenie miejsca, w którym priorytetem jest najwyższa jakość świadczonych usług w przyjaznej atmosferze. Wraz z dynamicznym rozwojem, oferta została rozszerzona o kolejne obszary branży beauty.

 

W efekcie tych działań, obecnie oferujemy naszym Klientom 5 stanowisk do stylizacji paznokci oraz stanowisko pedicure w pełni wyposażonych w sprzęty oraz profesjonalne produkty marki Eclair.

Jednocześnie, pod tym samym adresem znajduje się przestronna, w pełni wyposażona sala szkoleniowa, w której odbywają się szkolenia z zakresu stylizacji paznokci, prowadzone przez certyfikowaną edukator Eclair - Kingę Czapską-Koziarską.

 

Dopełnieniem działalności firmy było stworzenie sklepu internetowego onails.pl, który powstał, aby umożliwić zakup profesjonalnych produktów renomowanych marek w konkurencyjnych cenach.

Mając na uwadzę tempo rozwoju branży beauty, nasza kadra nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez regularne kursy, szkolenia oraz warsztaty.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego onails.pl, usług salonu oraz centrum szkoleniowego.

Salon O! nails

Salon O! nails

Sklep O! nails

Dodano produkt do ulubionych