Filtruj po

Cena

Cena

  • 30,00 zł - 145,00 zł

Dostępność

Dostępność

Żele budujące

Budujące żele UV stanowią podstawę w pracy każdej stylistki paznokci. Z tego powodu tak ważne jest, aby dobrać odpowiedni i profesjonalny produkt najwyższej jakości. Żele budujące umożliwiają wzmocnienie naturalnej płytki paznokcia, jej przedłużenie oraz nadbudowę. Dodatkowo podczas stylizacji żelowej możesz bez problemu skorygować niedoskonałości naturalnego paznokcia. W ofercie naszego sklepu O! nails posiadamy szeroki wachlarz różnych rodzajów, kolorów oraz pojemności żeli UV do paznokci, tak aby każdy z Was mógł znaleźć produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Aktywne filtry

Większość kobiet lubi mieć pomalowane, zadbane paznokcie. Wynika to z faktu, że rzucają się one w oczy niemal w każdej sytuacji. Nałożenie na nie kolorowych lakierów i ozdób sprawia, że wyglądają pięknie. Niestety, nie każdy jest w stanie zapuścić swoje naturalne, długie paznokcie. Dodatkowo nie mają one wówczas odpowiedniej budowy, która zabezpieczyłaby je przed złamaniem. Z pomocą przychodzą żele budujące. Dzięki nim wzmocnisz i przedłużysz paznokcie, a także poprawisz ich wygląd.

Żele budujące UV - dwie korzyści podczas jednego zabiegu

Na manicure z wykorzystaniem żelu budującego do paznokci decydujemy się, ponieważ chcemy wzmocnić lub/i przedłużyć paznokcie. Taka kuracja nie musi oznaczać chwilowej rezygnacji z piękna, a wręcz przeciwnie. W ofercie naszego sklepu znajdują się żele UV do paznokci w różnych odcieniach lub w wersji transparentnej. To wspaniała opcja dla pań, które chcą mieć mocniejsze paznokcie, wspaniale prezentujące się przez długi czas. W naszym sklepie znajdziesz żele UV do paznokci, które pozwolą na stworzenie stylizacji o różnej długości i kształcie, nawet jeśli płytka paznokcia jest krótka, podatna na złamania. Za sprawą różnej ich gęstości, pigmentacji, barwie oraz stopniu samopoziomowania wybierzesz produkt w pełni spełniający Twoje potrzeby.

Żele UV do paznokci dla każdego

Żeby stworzyć stylizację na bazie żelu budującego, potrzebna jest m.in. lampa UV. Jej działanie ma na celu utwardzenie żelu. Nie jest ona przy tym trudna w obsłudze i dostępna dla każdego. To pozwala na pracę nawet w warunkach domowych. W tym celu warto skorzystać z oferty naszych profesjonalnych szkoleń, by nauczyć się poprawnego wykonywania manicure i posługiwania się dedykowanymi temu produktami, np. żelem budującym UV. Oczywiście można udać się również do naszego salonu, by skorzystać z usług doświadczonej stylistki. 

Żele budujące do paznokci - szeroki wybór

Dostępne w naszej ofercie produkty są naprawdę różnorodne. Ich wybór jest zależny od efektu, jakiego oczekujesz, ale także dzięki bogatej ofercie różnych produktów możemy dobrać odpowiedni żel o konkretnych właściwościach do indywidualnych potrzeb lub/i problemów naturalnej płytki naszej klientki. Na przykład Control Gel 1.0 jest mocno napigmentowany jasnoróżową barwą (stopień krycia na poziomie 80%). Jego cechą wyróżniającą jest tiksotropia, czyli "pamięć cieczy". Za jej sprawą aplikacja tego produktu jest bardzo dokładna, zabezpiecza przed zalewaniem skórek, a przy właściwej aplikacji można uniknąć piłowania w celu nadania pożądanego kształtu. Dzięki temu zyskujesz czas. Ten żel budujący do paznokci wykazuje bardzo wysoki stopień samopoziomowania, przez co masz pełną kontrolę nad tworzoną stylizacją. Z kolei Clear Gel jest w pełni transparentny, ma bardzo gęstą konsystencję i niewielkie właściwości samopoziomowania. Będzie nieoceniony przy tworzeniu tuneli, nawet na problematycznej płytce. 

Polecamy także: pędzelki do zdobienia paznokci,  narzędzia do paznokcikosmetyki do pielęgnacji skóry, topy do lakierów hybrydowych

Dodano produkt do ulubionych