Filtruj po

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 59,00 zł

Dostępność

Dostępność

Bazy hybrydowe

Bazy hybrydowe oferowane przez firmę Eclair, opracowane zostały do wykonywania najnowszej metody wzmacniającej i nadbudowującej naturalną płytkę paznokcia. Idealnie sprawdzą się w pracy metodą hybrydową, jak i jako warstwa bazowa pod stylizacje żelowe. W naszym sklepie O! nails dostępny jest cały wachlarz kolorów baz, tak aby już nigdy manicure hybrydowy nie był nudny.
-> Wybierz swój idealny odcień bazy hybrydowej
-> Wzmocnij płytkę
-> Pokryj topem i gotowe!
Bazy do manicure hybrydowego znajdujące się w ofercie naszego sklepu poza gęstą konsystencją i ułatwiającym pracę samopoziomowaniem się, charakteryzują się dużą elastycznością oraz szybką i łatwą aplikacją.

Aktywne filtry

Smart Base Milky Pinky

Baza hybrydowa Smart Base Milky Pinky 14ml

Cena 59,00 zł
Dostępność: Niedostępny

Baza Hybrydowa Smart Base Milky Pinky to produkt, który nadaje paznokciom chłodny odcień budyniowego różu, a dzięki temu że jego stopień krycia jest na poziomie 80% może również wyrównać koloryt płytki oraz podbić jej naturalny odcień. 

Pojemność: 14ml

Smart Base Soft Nude

Baza hybrydowa Smart Base Soft Nude 14ml

Cena 59,00 zł
Dostępność: 4 Na stanie

Baza Hybrydowa Smart Base Soft Nude to klasyczny odcień nude, który daje bardzo naturalny efekt stylizacji, dodatkowo charakteryzuje go największy stopień krycia ze wszystkich baz które posiadamy w naszym sklepie O!nails.

Pojemność: 14ml

Dodano produkt do ulubionych