Filtruj po

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 85,00 zł

Narzędzia do paznokci

Nieodłącznym elementem w codziennej pracy każdej stylistki paznokci są akcesoria i narzędzia pomocnicze, takie jak frezy lub zaciskarka, przy pomocy których wzniesiesz swoje stylizacje na wyższy poziom.

Aktywne filtry

Nożyczki do skórek...

Nożyczki do skórek Exclusive SX-21/1m

Cena 137,00 zł
Dostępność: 7 Na stanie

Nożyczki do skórek Exclusive

Typ: SX-21/1m

Długość uchwytów: Średnie

Kształt ostrza: Haczykowate

Kształt uchwytów: Wygięte

Orientacja dłoni: dla osób praworęcznych

Nożyczki do skórek...

Nożyczki do skórek Exclusive SX-21/2m

Cena 137,00 zł
Dostępność: 5 Na stanie

Nożyczki do skórek Exclusive

Typ: SX-21/2m

Długość uchwytów: Krótkie

Kształt ostrza: Haczykowate

Kształt uchwytów: Wygięte

Orientacja dłoni: dla osób praworęcznych

Niezbędne w kuferku narzędzia do paznokci

Perfekcyjny manicure wymaga dostosowania odpowiednich etapów pielęgnacji i akcesoriów, które usprawnią ten proces. Precyzyjne i profesjonalne narzędzia do paznokci znajdziesz w ofercie sklepu O! nails. Przygotowaliśmy niezbędne, najwyższej jakości cążki do skórek, praktyczne kopytka, nożyczki oraz zaciskarki, które pozwolą na szybkie i dokładne wykonanie tunelu przy przedłużaniu paznokci metodą żelową. Narzędzia wykonane ze stali nierdzewnej są nie tylko trwalsze, ale przede wszystkim bezpieczniejsze. Stal nierdzewna jest odporna na czynniki niekorzystne, a wielokrotne poddawanie sterylizacji w autoklawie nie narusza struktury czy jakości narzędzi. Nie bez znaczenia pozostaje ergonomiczny kształt i  proces ostrzenia, aby krawędzie tnące zapewniały precyzję oraz najwyższe standardy estetyki. Akcesoria i przybory do paznokci umożliwią opracowanie skórek oraz przygotowanie płytki do dalszych etapów pielęgnacji, aby finalnie cieszyć się perfekcyjnym manicure hybrydowym. 

Profesjonalne narzędzia do paznokci hybrydowych

Rozpoczęcie przygody ze stylizacją paznokci wymaga zakupu niezbędnych produktów. Profesjonalistki nie bez powodu cenią sobie narzędzia wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Akcesoria są trwałe i wytrzymałe, dzięki czemu służą przez długi czas. Dodatkowo profesjonalne narzędzia do paznokci hybrydowych zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zagwarantować satysfakcję użytkowania stylistce. Precyzja cięcia, wysoka odporność na ścieranie i ergonomiczny kształt odpowiadają za komfort, a tym samym są bezpieczne dla klientki. Eliminują ryzyko uszkodzenia skórek i płytki paznokcia. Szybkie przygotowanie płytki paznokci pozwala bez trudu zająć się efektownymi stylizacjami. Z pewnością warto wyposażyć się w cążki do skórek o zróżnicowanych parametrach. Długość ostrza 3 mm i 5 mm umożliwia jeszcze lepsze dostosowanie narzędzia do indywidualnych preferencji, ograniczając ryzyko bolesnego uszkodzenia. 

Ergonomiczne narzędzia ze stali nierdzewnej

Ergonomia kształtu to bez wątpienia jedna z najważniejszych cech profesjonalnych narzędzi w salonie manicure i pedicure. W przypadku obróbki każdy detal ma znaczenie. Cążki do skórek z odpowiednio dopasowanym, poręcznym uchwytem pozwolą na jeszcze szybsze oraz dokładniejsze wykonywanie zabiegu pielęgnacyjnego. Uchwyt ułatwia bowiem rozwieranie konstrukcji, zapewniając wygodę użytkowania stylistce. Z kolei metalowe kopytko o ostrym zakończeniu gwarantuje maksymalną skuteczność i jeszcze lepszą precyzję w usuwaniu skórek. Profesjonalne narzędzia ze stali nierdzewnej, łatwe w sterylizacji i dezynfekcji, są niezbędne w każdym salonie. Zachęcamy do składania zamówień w naszym sklepie.

Polecamy także: pędzelki do zdobienia paznokci, kosmetyki do pielęgnacji skóry, żele budujące UV, topy do lakierów hybrydowych.

Dodano produkt do ulubionych