Milky Pinky to żel budujący charakteryzujący się gęstą konsystencją oraz posiadający właściwości samopoziomowania co wpływa na precyzyjną i łatwą aplikację.

Jest to produkt mocno napigmentowany (ze względu na dużą ilość pigmentu jest bardziej czuły Na temperaturę), o różowo-budyniowej barwie, a jego stopień krycia wynosi aż 90%.

Czas utwardzania: w lampie UV- 120s-180s, w lampie LED- 60s-90s

Żele budujące marki Eclair, które posiadamy w asortymencie naszego sklepu O!nails to wyjątkowe produkty, które dzięki swoim unikatowym właściwościom wyróżniają się na rynku.

Przy użyciu ŻELI UV możemy stworzyć stylizacje o różnej długości i kształcie, nawet jeżeli płytka paznokcia jest krótka i podatna na złamania. Dzięki różnej gęstości, pigmentacji, barwie oraz stopniu samopoziomowania się, każdy znajdzie żel budujący idealny dla swoich potrzeb. Dzięki różnym odcieniom produkty te mogą stanowić zarówno stylizację samą w sobie jak i być podstawą dla lakieru hybrydowego, kolorowego żelu lub zdobień.

W celu większego zabezpieczenia każdej stylizacji z użyciem żeli budujących na koniec najlepiej zaaplikować jeden z topów marki Eclair w zależności od efektu końcowego jaki chcemy uzyskać.

G_MP_001

Arkusz danych

Pojemność - Żele
50 g

Może spodoba Ci się również

Dodano produkt do ulubionych