• Obecnie brak na stanie

Clear Gel to żel budujący charakteryzujący się bardzo gęstą konsystencją, natomiast posiadający niewielkie właściwości samopoziomowania, nie wpływa to jednak negatywnie na precyzyjną i łatwą aplikację, wręcz przeciwnie, świetnie sprawdzi się przy tworzeniu tuneli, nawet na problematycznej płytce.

Jest to produkt w pełni transparentny

Czas utwardzania: w lampie UV- 120s-180s, w lampie LED- 60s-90s

Żele budujące marki Eclair, które posiadamy w asortymencie naszego sklepu O!nails to wyjątkowe produkty, które dzięki swoim unikatowym właściwościom wyróżniają się na rynku.

Przy użyciu ŻELI UV możemy stworzyć stylizacje o różnej długości i kształcie, nawet jeżeli płytka paznokcia jest krótka i podatna na złamania. Dzięki różnej gęstości, pigmentacji, barwie oraz stopniu samopoziomowania się, każdy znajdzie żel budujący idealny dla swoich potrzeb. Dzięki różnym odcieniom produkty te mogą stanowić zarówno stylizację samą w sobie jak i być podstawą dla lakieru hybrydowego, kolorowego żelu lub zdobień.

W celu większego zabezpieczenia każdej stylizacji z użyciem żeli budujących na koniec najlepiej zaaplikować jeden z topów marki Eclair w zależności od efektu końcowego jaki chcemy uzyskać.

G_CG_001

Arkusz danych

Pojemność - Żele
50 g

Może spodoba Ci się również

Dodano produkt do ulubionych