Lakier hybrydowy Underwater to semitransparentny lakier, który w swej podstawie ma mleczno-srebrny odcień, który został wzbogacony niepowtarzalnymi drobinami, które opalizują na różowo-złote barwy. Kolor ten zapewnia zniewalający efekt, który w zależności od kąta padania światła jest inny. Jego wielowymiarowość zachwyci każdego. 

Marka Eclair posiada w swojej ofercie bardzo bogatą gamę kolorystyczną lakierów hybrydowych i każdy z nich charakteryzuje się trwałością oraz plastycznością, dzięki temu, że łączy w sobie cechy zarówno lakieru jak i żelu. Takie połączenie właściwości zapewnia zabezpieczenie stylizacji przed odpryskami oraz gwarantuje precyzyjną i wygodną aplikację produktu na płytkę paznokcia, dodatkowo kremowa konsystencja zapewnia intensywny połysk pozbawiony smug.

Kolejnym elementem wyróżniającym ten produkt spośród lakierów innych marek jest eleganckie, czarne opakowanie ze złotymi elementami, z dodatkiem owalnego pędzelka w kształcie wachlarza, który zapewnia bardzo precyzyjną aplikację produktu.

Wszystkie lakiery hybrydowe marki Eclair to niezwykłe produkty, które swą wyjątkową formułą, zapewniającą najwyższą jakość, dzięki czemu zdecydowanie wyróżniają się na rynku.

Jeżeli poszukujesz innych kolorów to w ofercie naszego sklepu onails.pl znajdziesz bogaty wybór lakierów hybrydowych w przeróżnych odcieniach, które cechują się intensywną pigmentacją.

Barwa: Semitransparentny z drobinami opalizującymi na złoto-różowo

Stopień krycia: Semitransparentny

Pojemność: 7ml

L_HY_258

Może spodoba Ci się również

Dodano produkt do ulubionych