• Obecnie brak na stanie

Spray do dezynfekcji dłoni BARBICIDE- to profesjonalny płyn na bazie alkoholu do antyseptycznej dezynfekcji skóry za pomocą metody wcierania. Jest to skuteczna ochrona przed zakażeniami przenoszonymi za pomocą różnych mechanizmów m.in. drogą kropelkową. 

Produkt posiada przyjemny zapach i wzbogacony jest o aloes, dzięki czemu nie wysusza skóry, dodatkowo ją pielęgnując. W składzie zawiera najwyższej jakości etanol i polecany jest również osobom ze skórą atopową i skłonną do alergii.

Spray ma szerokie spektrum działania, wykazuje działanie bakteriobójcze, drożdżakobójcze oraz wirusobójcze (wobec wirusów otoczkowych, m. in. z grupy koronawirusów). Dodatkowo można go stosować na skórę, która posiada zabrudzenia mikrobiologiczne.

Produkt łatwy w użyciu. Za pomocą atomizera nanieść produkt na suche dłonie i wcierać przez około 30 sekund, następnie powtórzyć czynność.

Spełnia wymagania norm dla obszaru medycznego, przemysłowego i sektorów żywnościowych oraz użyteczności publicznej.  m.in. PN-EN 1500, EN 14476, EN 1276 i EN 1650. Spełnia normy: PN-EN 1500 (higieniczna dezynfekcja rąk metodą wcierania), EN 14476 (aktywność wobec wirusów), EN 1276 (aktywność wobec bakterii) i EN 1650 (aktywność wobec grzybów drożdżopodobnych).

Barbicide
D_SD_01

Może spodoba Ci się również

Dodano produkt do ulubionych