Lakier hybrydowy Emerald to głęboki odcień szmaragdowej zieleni, wzbogacony mnóstwem mieniących się drobin. Jego niepowtarzalna barwa przykuwa wzrok i zapewnia olśniewający efekt każdej stylizacji, a zatopione drobiny iskrzą się w świetle przyciągając uwagę każdego.

W ofercie naszego sklepu onails.pl znajdziesz szeroki wybór kolorystyczny lakierów hybrydowych marki Eclair, cechujących się intensywną pigmentacją.

Wszystkie lakiery hybrydowe marki Eclair to niezwykłe produkty, które swą wyjątkową formułą, zapewniającą najwyższą jakość, dzięki czemu zdecydowanie wyróżniają się na rynku.

Każdy lakier hybrydowy marki Eclair charakteryzuje się plastycznością oraz trwałością, ponieważ łączy w sobie cechy żelu oraz lakieru, co zabezpiecza stylizację przed odpryskami, jak również gwarantuje wygodną i precyzyjną aplikację produktu na płytkę paznokcia, dodatkowo kremowa konsystencja zapewnia intensywny połysk pozbawiony smug.

Kolejnym elementem wyróżniającym ten produkt spośród lakierów innych marek jest eleganckie, czarne opakowanie ze złotymi elementami, z dodatkiem owalnego pędzelka w kształcie wachlarza.

Barwa: Odcień zieleni z mieniącymi drobinami

Stopień krycia: Kryjący

Pojemność: 7ml

L_HY_239

Może spodoba Ci się również

Dodano produkt do ulubionych