Lakier hybrydowy Amigas Y Rivales to intensywny odcień krwistej czerwieni, który został wzbogacony milionem iskrzących się drobinek w odcieniach czerwieni. Przy każdym, nawet najmniejszym ruchu dłoni można podziwiać niepowtarzalnie mieniącą się stylizację paznokci z lakierem Amigas Y Rivales w roli głównej.

Wszystkie lakiery hybrydowe marki Eclair to niezwykłe produkty, które swą wyjątkową formułą, zapewniającą najwyższą jakość, dzięki czemu zdecydowanie wyróżniają się na rynku.

Każdy lakier hybrydowy marki Eclair łączy w sobie cechy żelu oraz lakieru, dzięki czemu charakteryzuje się plastycznością oraz trwałością, co zabezpiecza stylizację przed odpryskami, jak również gwarantuje wygodną i precyzyjną aplikację produktu na płytkę paznokcia, dodatkowo kremowa konsystencja zapewnia intensywny połysk pozbawiony smug.

Kolejnym elementem wyróżniającym ten produkt spośród lakierów innych marek jest eleganckie, czarne opakowanie ze złotymi elementami, z dodatkiem owalnego pędzelka w kształcie wachlarza.

W ofercie naszego sklepu onails.pl znajdziesz szeroki wybór kolorystyczny lakierów hybrydowych marki Eclair, cechujących się intensywną pigmentacją.

Przy użyciu tego koloru w trakcie tworzenia stylizacji, zalecane jest użycie innego, zbliżonego kolorystycznie lakieru pod spód w celu ułatwienia usuwania masy przy zmianie koloru.

Barwa: Jasny odcień krwistej czerwieni z drobinami

Pojemność: 7ml

L_HY_230

Może spodoba Ci się również

Dodano produkt do ulubionych